Yeniyıl öncesi TBS gezintisi :)

Pazartesi, Kasım 19, 2012

Hafta sonu izlenimlerime göre bütün mağazalar yeni yılı karşılamaya şimdiden hazırlanmış bile 🙂 Vitrinler rengarenk, indirimler hayret verici ve kırmızı& yeşil uyumu her yerde..

İnsanın içini kıpır kıpır yapan ve çocukluğuna döndüren bir oluşum var benim ana karamda.

Cumartesi günü bir önceki iş yerimden dünyalar tatlısı bir arkadaşımın bebeğini görmeye gittim. Sevdiklerimle buluşup bir de minik yakışıklı bir adamla tanışınca çifte mutluluk oldu benim için.

O gün her Türk kadını gibi, yeni ciciler bakma (ve mümkünse alma) hevesim de üzerimdeydi. Hal böyle olunca yılbaşı için erken alışverişin yanı sıra başka başka cicilerim de oldu 🙂

Müptelası olduğum bakım ürünlerinin henüz bitmeden yenisini almak konusunda biraz takıntılıyım işin açıkçası. Başka türlü rahat edemiyorum. Bu nedenle TBS’ye de uğramam şart olmuştu artık.

Eğer imkanınız varsa kesinlikle uğrayın derim, çok cazip indirimler ve muhteşem kokulu yeni yeni ürünler var 🙂 Ben hayli oyalandım içeride ve bunlar da 1 saat sonunda karar kıldıklarım:

Ginger Sparkle Body Polish ve Vanilla Bliss Body Polish ikilisi 2 al 1 öde kampanyasında. Hangisini kullansam kararsızlığında bırakan muhteşem kokular.

TBS Organic Cotton Pads benim çok severek kullandığım bir pamuk. Dokusu çok yumuşak ve dayanıklı..  (Bu ürüne ikame olarak Benri Kare Pamuğu da kullandım o da çok başarılı, bir de Mothercare vb gibi bebek malzemeleri satan mağazalarda da benzer ürünler bulabilirsiniz.)

Moisture White Shiso Bb Cream (ürün 30 ML VE Spf 25) renkli bir makyaj bazı, direkt krem olarak kullanılmıyor. Önce kremi kullanıp üzerine bu ürünü uyguluyoruz. BEn çok memnun kaldım açıkçası. Beyaz tenliler için çok başarılı bir ürün. Az miktarda kullanımı yeterli olduğu için çok bereketli. Cildiniz problemsiz bir ciltse ektra ürüne gerek yok, renk dengelemek ve cilde doğal bir parlaklık vermek için ideal.

Vitamin C Daily Moisturiser Spf 30‘dan şu yazımda da bahsettiğim gibi çok memnunum. Bu ürün yedekleme amaçlı alındı, içimiz rahat etsin diye 😉

Bir de bonuslarımız var tabisi, en çok deneme boyları mutlu ediyor beni. Hem ürünü deneme fırsatın oluyor hem de beğenmezsen boşu boşuna almış olmuyorsun.

Shea Body Butter’ın ve TBS’nin hafif kokusu White Musk Original’ın deneme boylarından 3’er adet ile indirim kuponum var Trendyol.com ve Modagram.com da kullanım için. Yiihhu 🙂

White Musk tercih ettiğim bir koku değil ama Shea Body Butter’ı beğendim, düşünülebilir.

tupturuncu öpücükler tembel bloggerdan size 😉

 

 

 

Comments are closed.