‘Taze Bitti’ ! {Biten Ürünler Vol 2.}

Cuma, Kasım 2, 2012

Bugünlerde kendimi ürün bitirmeye adamış haldeyim. uzun süredir bir çeşit alışveriş diyetindeyim, tüketim çılgını olma yolunda hızla ilerlerken (belki de olmuşken :)) kendime dur deme zamanımın gelmiş de geçiyor olduğunu görünce “don’t buy it, if you don’t need it !” sloganıyla bir çeşit rejime girdim.. ee hal böyle olunca biriken ürünleri eritmek kaçınılmaz oldu..

Buyrun bunlar da taze bitenler..

Flormar Nail Enamel Dryer (Oje kurutucu sprey): Gerçekten de iddia ettikleri gibi, çabuk kurumaya yardımcı olan ve leke bırakmayan bir ürün. Ben genel olarak uyumadan yarım saat önce sürüyorum ojelerimi, çünkü geç kuruyorlar.. ama bazı sabahlar işe yetişme telaşıyla aleleacele sürdüğüm de oluyor, işte tam da böyle zamanlarda oje kurutucular kurtarıcı. Bu ürünü kampanyasında almıştım ben, beğendim. Yeniden alınabilir, muadillerine göre fiyatı da uygun.

DermoCare Hand Scrub (El peeling kremi): Bu ürünü gerçekten merak ederek almıştım. Kullanımı güzel ve etkisini hemen gösteriyor, ancak benim gibi cildiniz kuruysa uygun bir ürün değil bence. Zaten çok zor nemlenen cildim bu ürün sonrasında çok susuz kalıp, pütür pütür oldu. Yeniden alacağımı sanmıyorum.

Dermokil Yüz Temizleme Jeli: Fiyatı çok uygun ve güzel bir ürün. Ben ilk defa aldım uzun vadede kullanımını bilemiyorum ama olumsuz bir etkisini görmedim açıkçası. Ben yaklaşık 1.5 yıldır düzenli olarak Bioderma’nın ürünlerini kullanıyorum ve genel olarak çok memnunum. Bu ürün hakkında çok olumlu yorumlar vardı forumlarda, bir denemek istedim ve bence gayet başarılı. Ama Bioderma ile tabi ki kıyaslayamayacağım 🙂

Maybelline Color Sensational Ruj (535-Ruby Star): Son 4 yıldır henüz bitirmeden yedeklediğim, müptelası olduğum, her saç rengime istisnasız uyan demirbaşımdır kendisi 🙂 açık ya da buğday tenliyseniz kesinlikle tavsiye ediyorum.

TBS Cherry Blossom Duş Jeli: Özellikle bahar ve yazları çok sevdiğim bir koku olan Japanese Cherry Blossom Eau de Toilette’ın kalıcı olmasınıı sağlıyor, hafif ve tavsiye edebileceğim ürün. 2. defa edindim ve 3. defa da alınır, kendini geyşa gibi hissedenler için, önerilir 😉

Pastel Waterproof Color Volume Mascara (Pembe): Yaz ayları için uygun ama yeniden almayacağım bir ürün. Suda kesinlikle akmıyor, kirpiklerini renkli sevenler için ideal :):):)..

Vaseline İntensive Rescue Nemlendirici Ayak Kremi: Etkili bir ürün, özellikle kapıda bekleyen kış ayları için ideal. Küçücük boyuna rağmen, çok bereketli çıktı. Vaseline ürünlerini genel olarak beğeniyorum ben. Yeniden alınabilir, tabisi rejim bitince 🙂

 

Şimdilik bu kadar, alışveriş rejiminde olan sadece ben miyim yahu ? Kendimi çok yalnız hissediyorum :’)

 

 

 

Comments are closed.