Kasada öğrenilen sürpriz indirim hissi için: www.indirimlr.com!

Çarşamba, Mart 20, 2013

Her Türk kadını gibi ben de alışveriş yapmaya bayılıyorum. Alacağım şeyin gömlek, ayakkabı, kitap, ütü masası vs. ne olduğu fark etmeden, hem tarzıma hem de kesemize uygun olması önceliğim. Hele hele ürünler indirimdeyse, ooh değmeyin keyfime. Geçenlerde bir site keşfettim. indirimlr.com ! Size bu keşfime ilişkin hislerimi özetlemem gerekirse;

İş çıkışı yorgun ve argınım.. Öyle yoğun çalışıyorum ki, saatlerce kazandığım parayı 1 dakikada bitirebilecek potansiyeldeyim! Mangoya adeta ‘dalmışım’ ve girdiğim gibi bilekten bağlamalı o sarı ayakkabıya vurulmuşum! Ehh ücreti de fena değil ama.. keşke biraz daha ucuz olsaydı! Ne güzel olurdu, gördüğüm çantayı da alırdım, içimdeki şeytanı dinleyebilirdim.? Hem laf aramızda, eşime çantayı aldırmak için bin bir türlü şirinlik yapmama da gerek kalmazdı o zaman 🙂 Eee ne yapayım yüreğim buruk kasaya ulaşmışım, bir de ne duyayım?! Şu ölümlü dünyada pek az şanslı faninin başına gelebilecek bir şey! Gözüme dünyanın en sevimli insanı olarak görünen kasiyer arkadaşımız ayakkabının yarı fiyatını istemiş benden! O tarifsiz mutluluk, o hızla çantaya dönüş ve bu günler için bembayaz kalsınlar diye uğraştığın dişlerimin hepsi ortada 🙂

Hah işte! Bu site de tam olarak bunu hissediyorsunuz.! Kasada karşılaştığın sürpriz indirim hissinin yanı sıra, bakın kendi deyişleriyle neler vaat ediyorlar bize:

 “indirimlr.com‘da, bütün markaların yeni sezon ürünleri, koleksiyonları ve online alışveriş olanakları hakkında bilgi sahibi olabilir; en avantajlı alışveriş fırsatlarını ve kampanyalarını yakalayabilirsiniz. Bütün giyim, ayakkabı, aksesuar, moda, ev dekorasyonu, elektronik-eğlence, bilgisayar, ev-bahçe, spor ürünleri ve sağlık-güzellik markalarını bir arada bulabilir, dilediğiniz ürünü birçok online indirim kampanyası ile en ucuza satın alabilirsiniz.”

Doğruya doğru o kadar çok online alışveriş sitesi var ki, ben sadece bir kaçını takip edebilecek kadar vakit bulabiliyorum. ‘indirimlr.com‘ hepsini benim için takip ediyor sanki! Kendimi yeni ev için eskitme bir boy aynası ararken Altıncı Caddede bu cici aynanın karşısında bulabiliyorken, bir anda Toyzz Shop’tan yeğenime Dora’nın sesli kitabını alabiliyorum. Sadece alışveriş yapmak için de değil.. “Mudo’da çok güzel ekose gömlekler var bir bakayım” diyerek tıkladığınız sitede, nicedir kendi kendinize konuştuğunuz “Hem dizel hem otomatik arabam olsun, bir de çok ucuz olsun” dileğinizin gerçek olabileceğini de öğrenebiliyorsunuz.

Ben bir göz atın derim, pişman olmayacaksınız 😉

Benim Mudo online indirim kuponum var, ya sizin?

turuncu’dan sevgiler 🙂

 

Comments are closed.