English Home çıkartması vol. bilmem kaç :)

Çarşamba, Mayıs 8, 2013

Yakında ‘English Home çıkartmalarım ve ben’ konulu mütevazi bir kitap yazabilirim sanırım 🙂 Evlenmek aklımda yokken annecimle şöyle bir uğrar bir sürü ıvır zıvır alırdık ama evlendikten sonra daha bir uğrar oldum. Dürüst olacağım, hiç birinde son 1 aydaki kadar kaybetmemiştim kendimi..

Dikiş konusunda amatör fekat birazcık da yetenekli turuncuysa, terzi mankenlerini pek sever. Ferforjeye olan aşkım da malum! Hal böyle olunca kocamı ferforje kursuna yazılma fikrine iten bu güzelliğe yapışıp kalmamam mümkün değildi!
Taşınma telaşı, yeni ev halleri derken de değiştirmeyi planladığım şeyler arasında tuvalet kağıdı asacağı da vardı. Bu ciciyi de görünce vesile olmuş oldu! Hem beyazı hem kremi var, ben banyo aksesuarlarına uygun olsun diye kırık beyazını aldım.
Nicedir gardrop kokusu alalım diyip diyip, kokusunda karar kılamıyorduk. Ya çok ağır oluyordu bulduklarımız, ya çok hafif. Bence çok ideal bu misler. Oda kokusu olarak da kullanılabiliyor kendileri, gayet kalıcı. Size tavsiyem 70 yıllık bir gardrop aldıysanız, aman ha koku kısmını ihmal etmeyin! :’) Atlıkarınca kocime, kalpler bana.
Heyyo bu minik mankenimizde bilezikler ve kolyeler için ideal!
Bir evin olmazsa olmazı iğneliktir, değil mi ama?  :p
ve tabisi bu matruşka neşeme neşe kattı 🙂
Aklımda ayaklı havluluk ve uçan balonlu nevresimler kaldı, bakalım bakalım. Şimdilik (!) bu kadar 🙂
te veo

Comments are closed.