Deborah 24ore Absolute Volume Maskara ve Yeni Ciciler :)

Perşembe, Ağustos 16, 2012

Beyimin beni almasını beklediğim günlerden birinde ‘kendime yeni bir mascara alayım bari’ diyerek girdiğim bir parfümeride ‘bu vaad ettiği her şeyi layıkıyla yapan mascara’ ile karşılaştım 🙂

Deborah’ın makyaj ürünlerini, özellikle rujlarını çok beğenen biri olan bendeniz, ‘ee deneyelim bakalım’ diyerek aldığı sayısız rimel arasından ‘memnun kaldığı’ sayılı rimelden birine daha sahip olmuş oldu 🙂 1. çinko ! benim kirpiklerim çok uzun ama fazlasıyla düz. bu rimel hem kıvırıyor hem de dolgunluk veriyor. fiyatı da bence oldukça uygun, 25 lira.

Ben genel olarak göz farı kullanmıyorum, ruj ve allıkla yüzü renklendirmek daha doğal duruyor bence. bu nedenle gözlerime uyguladığım makyaj concealer, dipliner ve rimelden ibaret benim için. Cilt yapım kuru olduğu için de muhakkak likit kapatıcıları tercih ediyorum. Yoğun bir makyaj yapacaksam Mac’in Select Cover-Up Cache-Cernes’ini günlük makyajda ise Maybelinne’in Affinitone Concealer’ini kullanıyorum.

bunlar da diğer cicilerim,

Flormar’ın Perfect Coverage Liquid Concealerı ile rimel alışverişim sırasında stand görevlisinin ısrarları neticesinde tanıştım, yaz ayları için hafif bir kapatıcı ve günlük makyaj için kullanılabilir nitelikte. Bu sayede uzun süreden sonra ilk defa farklı bir concealer kullanmış oldum.

Anlaşıldığı üzere yine turuncu bir lip gloss almış bulunmaktayım 🙂 bu 400. turuncu lip glossum flormarın yeni serisinden. rengi ambalajında göründüğü kadar baskın değil, ama bence bu ürün de günlük kullanım için ideal.

Bir de alışkanlıkların dışına taşıp Fruıty Shine Cherry yerine Vitamin Shake Acai& Wild Apple edindim. Dudaklarınız kuruysa kesinlikle doğru bir tercih olacaktır, aynı zamanda hafif ve parlak bir pembelik veriyor.

Cici makyaj çantam ise Claire’s 🙂

te veo.

Comments are closed.