bundan tam 2 yıl önce ! (14.08.2012)

Salı, Ağustos 14, 2012

bundan tam 2 yıl önce, sabahın kör vaktinde sevgilime bu maili atmışım.. az önce rastladım, okudum ve okurken gözlerim doldu.. hayat gerçekten çok hızlı, mütevazi ve gönlümüze göre (!) geçiyor gibi 🙂 sanki ?!

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

Sevgilim bugün sabah neler düşündümm bir bilsen..
bil tabiiii, duu anlatıyımm 🙂
 
şimdi bizim ikimizin ve kediciklerimizin evi olacak ya, evimize geleceğiz her yer tatlı tatlı kokacak ya.. {evimizdeki en kötü kokuya en çok sen alışık olacaksın tabi :)} bir sürü mumumuz, kahvemiz, battaniyemiz, kitabımız, filmimiz, tütünümüz, deck’imiz :)), (heryerimizde olacak) kedi tüyümüz, patimiz, sarılıp uyuyakalacağımız yer’imiz ve daha pek çoğu olacak ya..
 
her hafta bir bonusun olacak.. istediğin her hangi bir jesti mükemmel bir şekilde yerine getireceğime söz veriyorum.. 🙂
 
sonra sen gerçekten şaşıracaksın benim bu kadar çok boncuğum, yünüm, mumum, şalım, ayakkabım, çantam olduğuna.. sonra alışacaksın.. alışkanlıkların adamısın ya sen.. ama ben daha da şaşırtacağım seni, pudra ve mochayla matruşkalar gibi çoğalacağız sürekli, seninle yaşarken büyüyeceğiz.. sevilen yemekler, gidilen yerler, başını şişiren cır cır konuşmalar, miyavlamalar, arabada giderken camları kapatıp atılan ” kocacım seni çok seviyorum” çığlıkları, her gece ve sabah tekrarlanan, sana da (!) yaptırılmaya çalışılan bakım rituelleri..
 
kulaklıkları takıp çılgınca ettiğim dansların şahidi sen olacaksın bu defa annem değil, beni yüzümde maskeyle, oje sürerken gören ilk adam olacaksın.. ben bunları senin yanında yapabilecek kadar rahat olacağım çünkü.. çünkü ‘ben’ seninle çok güzelim ya.. sen beni böyle sevdiğin için güzelim ya.. çünkü sen en sevilesi erkeksin ya.. çünkü benimsin ya.. ‘eş’imsin ya..
 
işte böyle sevgili sıpam..
 
bunları düşündüm durdum.. öylesine dururken.. evimizi düşünürken..

 ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

tamam, kabul ! evi süpürmemek için arada hasta numarası yapıyor olabilirim, film izlerken uyuyakalıyor olabilirim, arabayı kullanırken (tıpkı yürürken yaptığım gibi) sürekli sağa çekiyor olabilirim, alarmı sürekli bağırtıyor olabilirim ve bunlardan bu mailde söz etmemiş olabilirim ama o zaman ben de bilmiyordum ! :))) 

düşündüm de şu an için planlamaya sadık kalmışız, bu da bir şeydir 😉

te veo.

Comments are closed.